Bayimiz Olmak İster misiniz?

Bayimiz olmak ister misiniz ?

XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellef yetinizin olması gerekmektedir.

Başvurunuzu info@aksoytuning.com adresine mail yolu ile yapabilirsiniz.

Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü takdirde, tamamlanarak iş ortaklığınız aktif edilmektedir.

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Drop shipping, stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir. Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depo ‘da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş olur ve gönderimi tedarikçinin deposu üzerinden sağlanır.

 

SİPARİŞ

Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilen iş ortağı giriş bilgileriniz ile "www.toptanarabaaksesuar.com" adresimizden giriş yaparak siparişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Hafta içi saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. Kargolamalar maksimum 3 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemelerinizi siparişiniz sırasında Kredi Kartı ile Peşin olarak yapmanız gerekmektedir. Siparişinizi oluşturmanızın ardından teslimat bilgileri olarak, kendi bilgilerinizi tarafımıza ulaştırarak siparişiniz tamamlanmış oluyor. Müşterilerinizin siparişlerini direk müşterilerinize gönderebiliyoruz. Bunun için müşterinizin adına kestiğiniz faturanızı bize mail yolu ile ulaştırmanız yeterlidir.

 

İSKONTO

Ürün iskonto oranları, www.toptanarabaaksesuar.com sitemiz üzerinden %25 olarak belirlenmektedir. Sitemizde açacağınız üyeliğinize sistem üzerinden %25 iskonto belirlediğimizde perakende satış fiyatından %25 iskontolu olarak görebilecek ve sipariş verebileceksiniz.

 

FATURALANDIRMA

Oluşturduğunuz siparişlerin faturaları sipariş gününde kesilmektedir.

 

KULLANIM BEDELİ

XML yıllık kullanım bedeli 1000 TL ‘dir. 

 

İADE ve GARANTİ ŞARTLARI

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Bayi tarafından iade yapılan ürünlerde kredi kartına ödeme olarak iade yapılmaktadır. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce mutlaka kamera denetiminde kontrol edilir. Kargoda oluşabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili Kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi, herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanağı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk alıcı ve satıcıya aittir. Müşterinizin keyfi iade yapması durumunda (begenmedim, hoşuma gitmedi, takamadım, v.b.) %20 kesinti yapılarak iade yapılmaktadır.

 

XML TEDARİĞİ ve KULLANIMI

Aldığınız XML hizmetini vereceğimiz şifreli link ile kullanma hakkı verilmiştir. Ürün resimlerini tüm sosyal medya hesapları üzerinde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm platformlarda satış yapabilirsiniz. XML Bayilik Sözleşmesi yıllık olarak yapılmaktadır ve her yıl yenilenmektedir.

 

SİPARİŞLER VE FATURALARIN GÖNDERİMİ

Müşterilerinizin sipariş vermiş olduğu ürünleri "www.toptanarabaaksesuar.com" sitemizden üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak satın alma işlemini tamamladıktan sonra size ait müşterinize kesmiş olduğunuz fatura ya da irsaliye yi siparis@toptanarabaaksesuar.com mail adresimize örnekte belirtmiş olduğumuz gibi göndermelisiniz.

 

Örnek Mail

Konu: SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜNÜN TAM ADI - MÜŞTERİ AD SOYAD

Mail İçeriği: MÜŞTERİ AD SOYAD

toptanarabaaksesuar.com sitemizde oluşturduğunuz SİPARİŞ NUMARASI

Fatura ya da İrsaliyenin JPG formatta maile eklenmesi

İNDİRİM ve YENİLİKLERDEN
Hemen haberdar olun

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.