Gizlilik ve Kullanım Şartları

http://www.toptanarabaaksesuar.com/ linkinde (“Site”) sunulan her türlü yazılı, sözlü veya görsel bilgi (“İçerik”) Aks Aksoy Bilgi Teknolojileri Oto İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’ye (“Aksoy Tuning”) aittir. İçerik’in izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır. Aksoy Tuning bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Aksoy Tuning, İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkün olup, herhangi bir kişi/kurum veya Aksoy Tuning’in hakkında yapılacak her türlü yorum ve görüşten dolayı münhasıran yorumu yapan kişi sorumludur.

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler Aksoy Tuning tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden Aksoy Tuning’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Aksoy Tuning tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. Aksoy Tuning, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilemesi önerilmektedir.

Aksoy Tuning, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.

İNDİRİM ve YENİLİKLERDEN
Hemen haberdar olun

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.