Ürün İadesi ve Değişim

Kargo gönderilerinin hazırlanışı ,zamanı  ve teslim süreleri ?

Toptanarabaaksesuar.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Siparişleriniz ortalama 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir.

Size ulaşması bulunduğunuz il'e ve ilçeye göre ortalama 3-4 iş günüdür.

Cumartesi ve Pazar günleri toptanarabaaksesuar.com tatil günleridir.Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.

 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister. Ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz.

 

Ürünlerin iade şartları ?

  • Kişiye özel olarak tasarlanıp üretilen ürünlerin iadesi mümkün değildir.
  • İade şartlarının oluşması için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir.
  • Satın aldığınız ürünü ambalajı açılmamış ise teslim tarihinden itibaren yedi iş günü süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • Kargo iadeseni AKS AKSOY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ OTO İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ.'nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak hafta içi mesai saatleri içinde (09:00-18:00) müşteri destek hattına (0850 303 7 300) bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • Orijinal ambalajı ile yapılmayan ya da ambalaj üzerine yapılan tahribatlar durumunda iadeler kargo ücreti müşteriye yansıtılmak suretiyle geri iade yapılacaktır.

Ürün teslim alındıktan sonra, üründe görülen kusurlar (yırtık, eksik sayfa ve benzeri...) teslim tarihinden itibaren geçerli olmak kaydı ile yedi iş günü içinde hafta içi mesai saatleri içerisinde (09:00-18:00) müşteri destek hattına (0850 303 7 300) bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim gerçekleşirse kusurlu ürünün sağlam ürünle değişimi yapılmaktadır.

İNDİRİM ve YENİLİKLERDEN
Hemen haberdar olun

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.